USB C Wallиден приклучок, 2PACK 2-PORT 20W Брз wallиден полнач PD 3.0 Тип C + QC 3.0 USB Блок за полнење на блок за напојување со приклучок за адаптер за напојување за iPhone 14 13 12 11 PRO MAX SE XR XS X
Свеж

USB C Wallиден приклучок, 2PACK 2-PORT 20W Брз wallиден полнач PD 3.0 Тип C + QC 3.0 USB Блок за полнење на блок за напојување

DEN 191.84

Достапно.

20 W PD 3.0 9 V = 2.22a; 12 V = 1.66 A излез : USB A : 5 V = 3 A; 9 V = 2a; 12 V = 1,5А порти за полнење со двојно полнење : USB C + USB Супер брзо полнење USB C wallиден приклучок 20 W испорака на електрична енергија 3.0 USB C -кутија Брзина на полнење до 3x побрзо од блок за полнач за i Phone 5 W, наплата за i Phone 14 од 0 до 50% во Само 30 мин. и наполнете ги најновите телефони на i Phone и Samsung или други Andorid во исто време компатибилност i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Plus i Phone SE 2022/13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro/12 Pro Max/12 Mini i Phone SE (2020)/11/11 PRO/11 Pro Max/XR/XS/XS MAX/X/8/8 PLUS i Pad Pro 12.9 во 5 -та/4 -та/3 -та генерација 2021/2020/2018 i Pad Pro 11 во 3 -та / 2 -та / 1 -та генерација 2021/2020/2018 i Pad Air 5 -ти / 4 -ти 10.9 Во 2022/2020 i Pad Mini 6 Generation 2021 / Mini 5 -та генерација на часовници 7 Samsung Galaxy S22 S21 S20 S10 E S10 E S10 E S10 S9 S9 S8 Note 20 10 9 8 Samsung Galaxy Z Flip 4/Z Fold 4/Z Flip 3 5 G/Z Fold 3 5 G Samsung Galaxy A03 S A13 5 G A23 A33 A53 5 G A73 A02 S A12 A32 A42 A52 A72 A11 A21 A51 A71 A10 E A20 A50 A70 Google Pixel 6a/6 Pro/6 /5a/5/4a/4 xl/4/3a/3 xl/3/2 xl/2/xl moto g Stylus 5g 2022/g 5g 2022/g Pure/G Power 2022/G Stylus 2021/G Play 2021/ G Power 2021 Moto G9 Play/G9 Plus/G Power/G Stylus/G Брз/G8/G8 Power/G8 Plus/G8 Play/G7 Power/G7 Play/G7 Plus/Z4 LG Stylo 6 5 4 G8/G7/V60/ V50 Thinq/V30/V20/G6/G5 пакет 2x 20 W USB C приклучоци за wallиден излез.

Детали

Избор на клиенти