Магидна еконова капаче за коса, 18 “, кафеава
Свеж

Магидна еконова капаче за коса, 18 “, кафеава

DEN 0.67

Достапно.

Бело. Цврст, мек, неткаен, полипропилен без лента. За еднократна употреба покритие и облека. Земја на потекло : Мексико. Бело. Цврст, мек, неткаен, полипропилен без лента. За еднократна употреба покритие и облека. Земја на потекло : Мексико.

Детали

Избор на клиенти