Tizorax Шарен-камуфлажа- кутии за чевли за складирање задебелени чевли за прашина Организатор кутија мултифункционална преносна
Свеж

Tizorax Шарен-камуфлажа- кутии за чевли за складирање задебелени чевли за прашина Организатор кутија мултифункционална преносна

DEN 3.33

Достапно.

Откриен од влага : Заштитете ги чевлите од пајаци, грешки, глувци и др. Оваа кутија за чевли е совршена за вашата потреба. 100% нови и премија. Спецификации : 9x12 инчи / 23x31cm. Кутијата за чевли може да се користи за чевли со големина 12 (големина на чевли во САД) и подолу. Силна и цврста : исто така одлична кутија за складирање за скоро било што. Компактна индивидуална кутија за чевли за секој пар чевли што изгледа добро и не троши простор. Откриен од влага : Заштитете ги чевлите од пајаци, грешки, глувци и др. Оваа кутија за чевли е совршена за вашата потреба. 100% нови и премија. Спецификации : 9x12 инчи / 23x31cm. Кутијата за чевли може да се користи за чевли со големина 12 (големина на чевли во САД) и подолу. Силна и цврста : исто така одлична кутија за складирање за скоро било што. Компактна индивидуална кутија за чевли за секој пар чевли што изгледа добро и не троши простор. Овие класични пластични кутии за складирање се совршено големина за чевли, мали додатоци и многу повеќе. Канти за складирање за да ви помогнат да го искористите максимумот од вашиот простор за складирање. Каде можете да ја користите нашата кутија за чевли? под креветот , под софата, во шкафот, во дневната соба. Ставете ги омилените чевли како експонати во дневната соба за сопствено уживање, прашина, отпорност на влага и оксидација и чувајте ја убовта. Ставањето во кабинет може да го направи вашиот кабинет да изгледа попривлечен и да ги претвори чевлите во изложбен салон. Ова е вистинска loveубов кон чевлите. Ставањето на тоа под софата може да ви помогне подобро да ги пронајдете чевлите што ви се потребни и да ги промените чевлите за да спречите влага.

Детали

Избор на клиенти