Eervff STOT капаче за седишта за седиште од не'рѓосувачки челик, мулти-функционална полица за шалци за складирање на плочата за складирање на плочата за складирање среб?
Свеж

Eervff STOT капаче за седишта за седиште од не'рѓосувачки челик, мулти-функционална полица за шалци за складирање на плочата

DEN 1.00

Достапно.

*Независна позиција на картичката : Ефективно спречете го капакот да се лизга, безбеден и сигурен. *Одделение за храна 304 не'рѓосувачки челик : вистински материјал, здрав и издржлив, телото на рамката е изработено од густ цврст челик. *Големина на производот : 19,5*20*28см. *Дизајн на подигање на телото на рамката : По подигнувањето, таблата за сечење на капакот на тенџерето и countertop се чуваат на одредено растојание, што е чисто и хигиенско. Белешка : Големината ќе варира како резултат на различни методи или алатки на секоја личност, само за повикување! 2. *Со фиока за капење за капење : Водата за капење не протекува, решетката за покривање на тенџере е опремена со лента за капење, а дизајнот е разумен, што може ефикасно да ги фати капките за вода. Може да се користи и за поставување на две табли за сечење со различна дебелина или сурова и варена, мала полица, мултифункционално. Име на производот : Материјал за капакот на капакот на тенџере : 304 Боја од не'рѓосувачки челик : Сребрена Големина : 19,5*20*28 см Тежина : 0,38 кг Метод на инсталација : Тип на подот, countertop Производот содржи : 1*Покриената решетка за тенџере (овој производ не содржи други украсни предмети ) Карактеристики каде треба да ја ставам таблата за капакот/сечење? 1) Има премногу работи во кујната и местото е премногу мало. *Со фиока за капење за капење : Водата за капење не протекува, решетката за покривање на тенџере е опремена со лента за капење, а дизајнот е разумен, што може ефикасно да ги фати капките за вода. *Одделение за храна 304 не'рѓосувачки челик : вистински материјал, здрав и издржлив, телото на рамката е изработено од густ цврст челик. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Што да правам? 2) Капаците за тенџере и табли за сечење никогаш не можат да најдат место да ги стават, и тие случајно паѓаат во земја, што е навистина вознемирувачко. Се користи за складирање на стаклени капаци и тави во кујната, со двојни прегради. *Независна позиција на картичката : Ефективно спречете го капакот да се лизга, безбеден и сигурен.*Големина на производот : 19,5*20*28см. *Дизајн на подигање на телото на рамката : По подигнувањето, таблата за сечење на капакот на тенџерето и countertop се чуваат на одредено растојание, што е чисто и хигиенско. 3) Тава за пржење, специјално прилагодена за тави за пржење, капаци на тенџере, табли за сечење и други материјали за да заштедите кујнски простор и да ви дадат удобен живот! Забелешка : 1.

Детали

Избор на клиенти