Speedo Women'sенски костим за капење издржливост Еден солиден тим бои
Свеж

Speedo Women'sенски костим за капење издржливост Еден солиден тим бои

DEN 2.00

Достапно.

53% полиестер, 47% PBT. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Издржливост+ - Нашата најдолга последна и најпродавана ткаенина отпорна на хлор. Целосно наредени во црна боја. Цртеж на половината. Ќе испраќа во конкурентна кутија. Притиснете се во костим за капење направено за достигнување. Издржливост на ткаенината го овластува овој стил, испорачувајќи трајност и задржување на формата што трае низ сезоните. Минималистичкиот дизајн на грбот помага во подобри линии на тен и карактеристики на фиксни ленти за тркачки бек за подобар опсег на движење.

Детали

Избор на клиенти