Czke 26mm Паметен Часовник Силиконски Часовници За Garmin Quickfit Часовник Бенд
Свеж

Czke 26mm Паметен Часовник Силиконски Часовници За Garmin Quickfit Часовник Бенд

DEN 732.80

Достапно.

Земја Како Што Е Означено. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. ** Изработен од квалитетен органски силика гел, еколошки и здрав, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Детали

Избор на клиенти