Вуаи Машка Маичка Со Долги Ракави Основен Тенок Фит Атлетски Спорт Трчање Пуловер Секојдневна Кошула
Свеж

Вуаи Машка Маичка Со Долги Ракави Основен Тенок Фит Атлетски Спорт Трчање Пуловер Секојдневна Кошула

DEN 62.24

Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Големина НА САД-Земете поголема големина ако сакате лабав и пријатен изглед. Доаѓа со големи џебови на страните за да ве стопли во fall и зима. Опуштено вклопување. Изработени од руно, растеглив материјал. Одлично руно палто за студено време. Совршен за носење со хеланки панталони,фармерки,маици или плетени врвови внатре,високи потпетици,чизми. Нежно перење во машина/Миење Раце Се Препорачува Со Ладна Вода,Не Избелувајте, Закачувајте или исушете ја Линијата. Повлечете го затворањето, овие женски лесни врвови за пуловер дишат и се удобни за носење. Големина ШЕМА Сад Големина S = Таг М-Биста : 100cm/39.4"-Должина : 66cm/26.0"Ракав : 60cm/23.6"-Рамо : 66cm/26.0" Сад Големина M = Таг L-Биста : 104cm/40.9"-Должина : 68cm/26.8"Ракав : 61cm/24.0"-Рамо : 68см/26.8" американска големина л = ознака xl-биста : 108см/42.5"-должина : 70см/27.6"ракав : 62см/24.4"-Рамо : 70см/27.6" американска големина xl = ознака 2xl-биста : 112см/44.1"-должина : 72см/28.3"Ракав : 63см/24.8"-рамо : 72см/28.3" големина на сад 2хл = ознака 3хл-биста : 116см/45.7"-должина : 74см/29.1" - ракав : 64см/25.2" - - - рамо : 74см/29.1" Гаранција : ние НАСТОЈУВА 100% Услуги И искуство За Задоволство На Клиентите. Ако добиете оштетени или погрешни предмети,ве молиме контактирајте не со прикачени слики за проблемот, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. За Методите На Испорака : имаме два методи на испорака : испорака НА ЕУБ или испорака на ДХЛ. Трошоците за испорака се различни, пред да нарачате, ве молиме внимателно да ги земете предвид. Фала! Еуб испорака : обично се потребни 15-25 дена за да пристигнете. Испорака на ДХЛ(скапи трошоци) : обично е Потребна Една Недела за да пристигнете. Машка карирана кошула со долги ракави со тенок фит памучна маица со кратки ракави стандардна кошула со долги ракави воена кошула со обични долги ракави перформанси мускулен моден елек резервоар обичен раглан машки краток ракав брзо сув голф поло кошула хенли машка технологија машки машки дуксери машки дуксери поштенски патент ххл машки дуксери 3хл машки дуксери под оклоп машки дуксери царинење машки дуксери хххл машки дуксери црвени машки дуксери бели машки дуксери поштенски машки дуксери евтини.

Детали

Избор на клиенти