Мачка Летаат Простор Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг Капи
Свеж

Мачка Летаат Простор Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење

DEN 3.33

Достапно.

Жолчка крпа. Произведено во САД Или Увезено. ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56,7 "х 67". ●Материјал}унисекс берберската фризерска наметка е изработена од жолчна ткаенина, која е мека, издржлива и тврдо облечена. Што е најважно, тоа е малку водоотпорен. Полесно за чистење. ●Прилагодлив●професионалната наметка за фризура е прилагодливо затворање на лигавчето за вратот, со прилепувања овој шал ќе остане на вашиот врат и нема лесно да се откине. ●Практичност+оваа прилагодена наметка за боење на косата е многу корисна за одржување на исечената коса од вашето тело и може да се користи и како престилка при боење на косата. ①Прилика оваа прилагодлива водоотпорна наметка престилка е погодна за употреба во фризури за возрасни. Може да се користи во домот, берберницата итн. Совршено е за употреба при сечење и боење на косата и пермирање на косата. Жолчка крпа. Произведено во САД Или Увезено. ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56,7 "х 67". ●Материјал}унисекс берберската фризерска наметка е изработена од жолчна ткаенина, која е мека, издржлива и тврдо облечена. Што е најважно, тоа е малку водоотпорен. Полесно за чистење. ●Прилагодлив●професионалната наметка за фризура е прилагодливо затворање на лигавчето за вратот, со прилепувања овој шал ќе остане на вашиот врат и нема лесно да се откине. ●Практичност+оваа прилагодена наметка за боење на косата е многу корисна за одржување на исечената коса од вашето тело и може да се користи и како престилка при боење на косата. ①Прилика оваа прилагодлива водоотпорна наметка престилка е погодна за употреба во фризури за возрасни. Може да се користи во домот, берберницата итн. Совршено е за употреба при сечење и боење на косата и пермирање на косата. Професионална берберска наметка за сечење коса водоотпорна и лесна за чистење на наметки за фризури за мажи и жени со прилагодлива затворачка спојка.

Детали

Избор на клиенти