Конечно рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал додатоци Рејв рачно коло настан ?
Свеж

Конечно рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал

DEN 3.00

Достапно.

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен на црни светла/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Сите уметнички дела се направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24.5 " Отворени). Рачниот вентилатор ќе стане ваш омилен додаток на музички фестивали, настани или одлична алатка за топло време. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла). Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот обезбедува врвен звук на прилепување. Овој уникатен дизајн направен од нашиот тим ќе оживее под УВ светлина / Црна светлина како што е претставено на фотографиите. Ова е идеален подарок или додаток за забави, музички фестивали и вашите ноќи надвор. Додека е додаток за ладење за топло и влажно време. Овој вентилатор ЗА ув рака е со мала тежина и користените материјали се издржливи за вентилација, чукање и кршење. Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот ќе произведе звук со потпис. Ексклузивен Дизајн достапен само во продавниците На Фан-дом.

Детали

Избор на клиенти