ДЕВОЈКА НОЌ-ЕДИНСТВЕН SIS STKR STACKR
Свеж

ДЕВОЈКА НОЌ-ЕДИНСТВЕН SIS STKR STACKR

DEN 712.00

Достапно.

ЗАМИСЛЕТЕ-Единствени Сестри Колекција : Налепници. Овие димензионални налепници прават одличен додаток на страниците на белешките и проектите за изработка на хартија. Целата задна страна е покриена со лепило што го прави поставувањето брзо и лесно. Овој пакет содржи седум димензионални налепници со избрана форма и големина на лист од 7х4-3/4 инчи. Увезени.

Детали

Избор на клиенти