Надувување Патување Перница, Кимианди Патување Најважен за Деца &засилувач; Возрасни, Авион Потпирач За Нозе Може Да Се Прилагоди Висина, Нога Одмор Авион Перница З
Свеж

Надувување Патување Перница, Кимианди Патување Најважен за Деца &засилувач; Возрасни, Авион Потпирач За Нозе Може Да Се Прилагоди

DEN 284.00

Достапно.

ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА-Единствената Карактеристика На Перницата За Потпирачи За Нозе е Тоа Што Се Состои од Два Воздушни Вентили и Може да се Направи Во 3 Различни Висини И Големини, Одлично За Патување со Бебиња и Мали Деца, Долгите Патувања Можат Да Бидат Проблематични за Малите На Кои им Е Потребна Дремка. ПРЕДНОСТ : 1,2 ВО 1 ДВОЕН ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ : Во Споредба со Традиционалната Перница За Потпирач за Нозе На Надувување, Оваа Перница Користи Воздушен Вентил 2-Во-1, Што е Поефикасно во Спречувањето На Истекување На Воздухот, А Ефикасноста на Инфлацијата и Дефлацијата Исто така Е Значително Зголемена. Перницата На Авионот Може Да се Користи Како Релаксација.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Оваа Перница За Дете На Надувување може да се Прилагоди На 3 Различни Висини за Да Се Задоволат Различните Потреби од Секојдневниот Живот. Чепчиња За Уши *1 Ц. Клиновите Перници Исто Така Можат Да Ги Релаксираат Нозете, Да Го Ублажат Заморот И Да Го Подобрат Квалитетот На Спиењето. Перницата За Патување е Дизајнирана Да Се Вклопи Помеѓу Предните и Задните Седишта за Автомобили за Да Создаде Место за Легнување. ВИСОК КВАЛИТЕТ : овие патни перници се направени од пвц собирање, меки и удобни за допир, кога ќе го ставите лицето на него, тоа ви дава незамислива удобност. Исто Така Одлично За Патување со Бебиња и Мали Деца, Долгите Патувања Можат Да Бидат Проблематични за Малите На Кои им Е Потребна Дремка. 2 ВО 1 ДВОЕН ВОЗДУШЕН ВЕНТИЛ : Поголема Заштита од Традиционалниот Единечен Воздушен Вентил, Може Ефикасно Да Спречи Истекување На Воздухот, Брза Инфлација и Дефлација. Овие Перници За Потпирачи За Нозе, Прилагодлива Висина Се Совршен Додаток За Патување За Луѓето.DESIGNОНОМСКИ + ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН : 4.ПАКЕТ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ ЗА СОБИРАЊЕ ШТО ДИШЕ : А. Перницата На Авионот Може Да се Користи Како Релаксација.Оваа Перница за Нозе на Надувување совршено ја решава оваа конфузија, овозможувајќи ви да имате удобно патување и канцелариско опкружување. Лесно За Пакување, Така што не Зазема Многу Простор во Вашето Носење. ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА УДОБНОСТА ВО КАНЦЕЛАРИЈАТА и ПАТУВАЊЕТО : Со Својата Прилагодлива Висина, Нашата Перница За Патување На Надувување Лесно Може Да Ги Истегне Нозете До Која Било Посакувана Висина, Седењето Во Канцеларија, Автомобил или Авион Може Да Го Напрегне Долниот Дел на Грбот, Стресот На Колената и Стапалата. АВИОН ПАТУВАЊЕ НАЈВАЖЕН Оваа Пренослива Перница За Патување На Надувување Помага Да Се Спречат Болки во Долниот Дел на Грбот, Вкочанетост и Оток на Нозете За Време На Долги Летови и Седење, Го Ублажува Работниот Стрес и ја Подобрува Циркулацијата на Крвта, Помагајќи Ви Да Уживате Во Релаксирачки Лет и Удобно Работно време.

Детали

Избор на клиенти