ИФСДХ Гроздобер Кинески Декативен Свадба Фанови Традиционални Рака Фанови Црвена Ресел Шупливи Невестата Фанови Свадба Предлог Орнаменти
Свеж

ИФСДХ Гроздобер Кинески Декативен Свадба Фанови Традиционални Рака Фанови Црвена Ресел Шупливи Невестата Фанови Свадба Предлог

DEN 6420.64

Достапно.

Материјал : свадба цвет свила фанови. Боја : слики боја. Повод : свадба ,Забава, декорација. додатоците за коса на шапката на фотографиите не се вклучени ,пакетот вклучува 1 вентилатори за компјутер. Дома Декоративни Вентилатор Метал Цвет Имитација Бисери. Материјал : свадба цвет свила фанови Боја : слики боја Повод : свадба, Партија, декорација додатоците за коса на шапката на фотографиите не се вклучени, пакетот вклучува 1 компјутер Декоративни Вентилатори Метални Цветни Имитациони Бисери.Ресни Свадба Невестата Фан Жените Танц Фотографија Реквизити ФанНашите Фанови На Туан се рачно изработени од почеток до крај.Секој е внимателно изработен од мајстор craftsman.Do не користете ја машината. Строгите барања на стандардот неизбежно ќе доведат до errors.It треба да биде насилен шок за време на транспортот, бидејќи тоа е рачно изработен производ, а деловите малку паѓаат, а купувачот треба сами да ги залепи паднатите делови, што ќе влијае на употребата (оваа ситуација е ретка, ако ви пречи да снимате внимателно).Класична Палата На Навивачот Кинески Златен Феникс.

Детали

Избор на клиенти