Bestycar 9 Андроид Автомобил Стерео Радио За Хонда Одисеја 2005-2010 Окта Јадро Андроид 10.0 Touchscreen Headunit поддржува GPS Навигација Carplay Android Auto BLUETOOTH WIFI SWC USB AHD Резервна Камера-4+64
Свеж

Bestycar 9 Андроид Автомобил Стерео Радио За Хонда Одисеја 2005-2010 Окта Јадро Андроид 10.0 Touchscreen Headunit поддржува

DEN 1.33

Достапно.

Овој Автомобил стерео Одговара за Хонда Одисеја 2005-2010. Ако вашиот автомобил има оем резервна камера и фабрички засилувач, ве молиме испратете ни го сликарот на задниот конектор на фабричкиот цд-плеер, ќе треба да го купите темпераментот и декодерот со висока конфигурација, благодарам. Карактеристики : 9-инчен Екран На Допир, Оперативен Систем Андроид 10.0, Процесор На Процесорот Окта Јадро, 4 GB RAM+64 GB ROM, 2.5 D+IPS, 1280*720 HD QLED Резолуција На Екранот. Вградени податоци за мапи За Северна Америка, поддржуваат carplay и audroid auto и дисплеј со поделен екран, Вградени ВО 4 G, Поддржуваат 5 G WIFI, 32band EQ DSP аудио процесор, вграден во 4 x 60 W засилувач излез. Бесплатни Подароци 2) поддржете ја функцијата за поделен екран; 3) Вградени податоци За Мапи за Северна Америка. Поддршка онлајн Мапа / офлајн мапа претходно инсталирана; 4) Поддршка Прилагодување во 32 BAND EQ, вграден во 4 x 60 W засилувач излез ; 5) Поддршка Сабвуфер Излез; 6) Поддршка Google Play Store (Вградена апликација); 7) Поддршка Bluetooth / a2dp музика стриминг / Рачен телефонски повик/ надворешен микрофон( вклучен)/OBD2 8) Поддршка Wi-Fi Жешка точка / 3 G / 4 G (3g / 4g Модем Опционално); 9) поддршка aux-In и Cam-in; 10) поддршка логоа за подигање ОПЦИОНАЛНО; 11) поддршка музика без загуби и 3d Игри; 12) Поддршка Онлајн Видео / Тв / Филм / Музика / Радио /Youtube; 13) поддршка твитер / Facebook / GTALK / gmail И Други Услуги; 14) поддршка обди / tpms / DVR / тв Тјунер / Dab (ДОДАТОЦИ ОПЦИОНАЛНО).

Детали

Избор на клиенти