Казокујизи Катксаа Прозрачна Ноќна Светлина 3,5 мм Приклучок За Слушалки Приклучок За Прашина Слушалки Затка За Мобилен Телефон Аудио Прашина За Таблет КОМПЈУТЕР
Свеж

Казокујизи Катксаа Прозрачна Ноќна Светлина 3,5 мм Приклучок За Слушалки Приклучок За Прашина Слушалки Затка За Мобилен Телефон

DEN 1396.80

Достапно.

Ова значи дека ефикасно ќе ја заштитите портата за молња на вашиот i Phone Или i Pad Од Новата Генерација без да ја изгубите привлечнатаesетика на вашиот уред. Го спакувавме нашиот приклучок за прашина на i Phone со удобен држач за кабел. Нашите приклучоци против прашина помагаат вашиот уред да работи беспрекорно со заштита на внатрешните врски на вашите порти.ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМСКИ ДИЗАЈН : ние го дизајниравме нашиот користејќи врвен алуминиум изработен со мазни, елегантни линии и одличен допир на боја. Нашите алуминиумски приклучоци се дизајнирани за максимална безбедност.ИЗБЕГНУВАЈТЕ СКАПИ ПОПРАВКИ : Спасете се од стресот од проблемите со полнењето, главоболката од проблемите со пристаништето и болката од скапите поправки.ДОЖИВЕЈТЕ СУПЕРИОРНА ЗАШТИТА : прилагодено обликувано за цврсто вклопување на портата за молња на вашиот i Phone 12, 11, X, 8 или друг уред Од новата генерација Apple, овој капак на портата ефикасно ги чува прашината, влакната, прскањата и нечистотијата од вашата чувствителна порта за полнење.БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА : Никогаш Не треба Да се грижите дали металните приклучоци за прашина ќе го скратат вашиот i Phone или ќе ја оштетат батеријата. Едноставно лизнете го држачот на кабелот на кабелот за полнење и вметнете го затворачот за алуминиумски приклучок во него секогаш кога го полните уредот. Нашите алуминиумски приклучоци се дизајнирани за максимална безбедност.ИЗБЕГНУВАЈТЕ СКАПИ ПОПРАВКИ : Спасете се од стресот од проблемите со полнењето, главоболката од проблемите со пристаништето и болката од скапите поправки.

Детали

Избор на клиенти