Бм13иг Носечка Торба За Пумпа За Гради Одговара На Пумпи За Гради Како Момкози, Медела, Лансино, Елви, Врба, 2 Слојна Пумпа За Гради Торбичка За Патување За Работни Мај
Свеж

Бм13иг Носечка Торба За Пумпа За Гради Одговара На Пумпи За Гради Како Момкози, Медела, Лансино, Елви, Врба, 2 Слојна Пумпа

DEN 0.67

Достапно.

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-торбата за Пумпање е изработена од висококвалитетна ткаенина и сигурни патенти, што го олеснува стоењето самостојно. Издржлива рачка, заден таен џеб, ремен за багаж и дебел внатрешен дизајн на подлога за добро заштита на нашите производи. Голем капацитет-Горниот слој е дизајниран за складирање на некои суви предмети и додатоци за пумпа за гради, како што се кабел за полнење, крем за брадавици, подлога за гради; може да ги одржува уредни и организирани. Долниот слој може да одговара на повеќето брендови пумпа за гради Како Пумпа За Гради Момкози/Пумпа За гради Медела/пумпа за гради Лансинох/Пумпа За гради Елви/Пумпа За гради Од Врба. ПРАКТИЧЕН и РАЗНОВРСЕН - главниот оддел има практична висина од 17,5 см(6,9"), што лесно може да одговара на повеќето брендови пумпа за гради со контејнери за млеко, како и тоалети и козметика со големина на патување. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ-горната издржлива рачка за лесно носење, а задниот ремен ви овозможува да ја поправите торбата на багажот кога патувате. ДИМЕНЗИЈА-големината на куќиштето на пумпата е 10"(Л) х 6,7"(Ш) х 6,9"(Ч), со тежина од само 0,7 Фунти. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-торбата за Пумпање е изработена од висококвалитетна ткаенина и сигурни патенти, што го олеснува стоењето самостојно. Издржлива рачка, заден таен џеб, ремен за багаж и дебел внатрешен дизајн на подлога за добро заштита на нашите производи. Голем капацитет-Горниот слој е дизајниран за складирање на некои суви предмети и додатоци за пумпа за гради, како што се кабел за полнење, крем за брадавици, подлога за гради; може да ги одржува уредни и организирани. Долниот слој може да одговара на повеќето брендови пумпа за гради Како Пумпа За Гради Момкози/Пумпа За гради Медела/пумпа за гради Лансинох/Пумпа За гради Елви/Пумпа За гради Од Врба. ПРАКТИЧЕН и РАЗНОВРСЕН - главниот оддел има практична висина од 17,5 см(6,9"), што лесно може да одговара на повеќето брендови пумпа за гради со контејнери за млеко, како и тоалети и козметика со големина на патување. ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ-горната издржлива рачка за лесно носење, а задниот ремен ви овозможува да ја поправите торбата на багажот кога патувате. ДИМЕНЗИЈА-големината на куќиштето на пумпата е 10"(Л) х 6,7"(Ш) х 6,9"(Ч), со тежина од само 0,7 Фунти.

Детали

Избор на клиенти