Митас МИР-0211-Ск/ШГ04 Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Небо
Свеж

Митас МИР-0211-Ск/ШГ04 Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Небо

DEN 494.72

Достапно.

Компатибилни модели : АКВОС Нула6 SHG04 (модел Fall 2021). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашата фигура. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. Не. Не. ●Целосно направен по нарачка Во Јапонија направенинџапонија инсистирање на оригинални дизајни од дизајнери и раце на квалификувани занаетчии за создавање нови производи. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Доаѓа со мини огледало што е погодно за проверка на вашето тело за време на мали празнини за време на патување до работа или училиште. Печатената површина е ув обработена за да се спротивстави на гребнатини и вода. Спецификации : € Џеб За Картички : џеб за картички x 1 + слободен џеб x 1 € држач за Ремени : 2 места (внатрешен дијаметар 0,2 инчи (4 мм) Мини огледало : 1 € Магнетски појас : ременот може без напор да се отвори и затвори поради неговиот магнет. [Мерки на претпазливост]] може да има случаи кога дупката за автентикација на отпечатоци и безжичното полнење не можат да се користат во зависност од дебелината на куќиштето. За структурата на куќиштето, таа не е компатибилна со "функцијата на штандот", "држач за маса", "лулка" и "антена". (Само полнење со кабел за полнење и приклучок за слушалки се покриени под гаранција. ) Сликите на производите се само за илустративни цели. Позиционирањето на печатениот дизајн може да биде различно. Спецификациите и изгледот може да се променат без претходна најава со цел да се подобри производот. Станбено поштенско сандаче на клиентот. ■.

Детали

Избор на клиенти