ВИТПАК Четка За Тоалет ВО Нордиски Стил Со Четка За Четка Четка За Чистење Тоалет Четка За Чистење Бања Четка За Четка За Тоалет Држач За Четка За Тоалет, Црна
Свеж

ВИТПАК Четка За Тоалет ВО Нордиски Стил Со Четка За Четка Четка За Чистење Тоалет Четка За Чистење Бања Четка За Четка За Тоалет

DEN 3.00

Достапно.

Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Површински процес : елоксирање. Карактеристики : ergономски дизајн, задебелен и преклопен, удобен, убав и издржлив. Рачка : лесен дизајн, лесен за држење, удобен, убав и издржлив. Опсег на примена : дизајнот е едноставен и елегантен, погоден за дома, бутик за бања. Функција : 100% Нов И Висок Квалитет. Исчистете без мртов агол, деконтаминацијата не ја повредува глазурата.Чисти без остатоци внимавај1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи.2. Различни дисплеи може да имаат различни бои. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.3. Бидејќи производот е испратен од странство, може да пристигне за 12-20 дена.4. За производи кои не се испорачуваат во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти