Златен Змеј Фризура Престилка Салон За Сечење Коса Кејп 55 х 66 Инчи, Водоотпорен Прилагодлив Фустан За Коса Фустан Наметка, Шармантна Фризура Берберска Наметка
Свеж

Златен Змеј Фризура Престилка Салон За Сечење Коса Кејп 55 х 66 Инчи, Водоотпорен Прилагодлив Фустан За Коса Фустан Наметка,

DEN 654.40

Достапно.

Големина : оваа наметка за фризура прифаќа дизајн од 55 х 66 инчи. Наметка ЗА ПРЕМИУМ БЕРБЕРИ : ја Одржува вашата облека сува и чиста, Што Им Дава На Наметките За Коса Флексибилност и Издржливост додека Ги Сечат Сите Типови Луѓе. Обезбедување елегантен изглед и свиленкаста мекост на допир! Повеќе лесен, удобен, пријателски за кожата.Тежина : 0,48 фунти (219 g).Деколтето е фиксирано со брава што се повлекува, која одговара на секоја големина на вратот без да предизвика непријатност. Што покажува модерен и долготраен ефекти. ● ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и лесна деликатна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, сува, без виси коса, лесна за тресење, лесна за чистење и грижа. Надворешното Тело Е Направено Од Убаво Премиум Полиестер.Кога се сече косата, тоа ефикасно ќе спречи влакната да паднат во облеката. ОПИС на МАТЕРИЈАЛОТ / Материјал : Оваа кул престилка за фризура е изработена од полиестер, кој е полесен, дише и издржлив. Погоден за мажи и жени. + ЗАБЕЛЕШКА И УСЛУГА : Ако имате недоразбирање за производите што ги добивте, слободно контактирајте не, дефинитивно ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. €ГОЛЕМИНА : 55 x 66 инчи (140 x 168 см, деколтето е фиксирано со брава што се повлекува, што одговара на секоја големина на вратот без да предизвика непријатност.Персонализираниот дизајн на моделот носи поинакво расположение во вашиот живот, овозможувајќи ви да доживеете поинакво чувство без разлика дали сте во берберницата или дома. ● УНИВЕРЗАЛНО ДОМАШНО СТУДИО : Наметката За Фризура е Водоотпорна и Лесна За Чистење, Лесна За Сушење, Ткаенина Со Врвен Квалитет, Против Брчки, Без Пилинг, Добро Ракување, Отпорна на Гребење, Може да се Пере.НАМЕТКИ за ФРИЗУРА што се супер удобни На Допир, Многу Практични за Берберницата и Семејството. Моделот на берберската наметка нема да исчезне по повеќе машини washes. Со деликатно рачно шиење, рабовите се уредни и завршени.Полиестер.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не.ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА е многу погоден за фризерски салони, фризери, фризери, фризери и сам проекти дома, а фризурата можете да ја промените во удобната дневна соба.ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ : престилката за фризура лесно се чисти, рачно измиена или целосно измиена во машина е во ред.

Детали

Избор на клиенти