Феоја женска јога работи исечена јакна со долг ракав со целосна патент култури со качулка ребрестиот тенок вклопна активна облека
Свеж

Феоја женска јога работи исечена јакна со долг ракав со целосна патент култури со качулка ребрестиот тенок вклопна активна облека

DEN 574.40

Достапно.

95% рајон, 5% спандекс. Увезени. 95% рајон 2. бикини 3. Егзоитска облека за спиење. Феоја - има за цел да обезбеди производи со највисок квалитет и најдобрите услуги за прилагодување на трошоците. Детали : . Ткаенина : Рејон Памук и Спандекс Грам тежина 270г. Карактеристики : Долг ракав / Худи / Комплетна поштенска / тенок вклопување / кратко / опремено еластично полите / ребрестиот плетен. Боја : Макарон - жолта, светло зелена, розова, црна. Стил : Спортска облека, дневно, каузална, слаба. Пакет, вклучувајќи : 1 x Womenенски јога култура. Ткаенина : 95% рајон и 5% Спандекс,. Без бледне : направено од висококвалитетен рајон памук и спандекс, мек и пријателски за кожата, издржлив и нема бледнее. Истегнување : Супер истегнување до сноп, одговара на кривата на вашето тело, особено кога ќе го затворите патентот и нема да ве натера да се чувствувате цврсто. Лесен дише : Нека изгледа како густо, но всушност е лесен, многу погоден за времето околу 25 ° C/ 77 ° F. Повод : Погоден за јога, тренингот, фитнес, трчање, салата, градење на телото, контрола на стомакот и вежбање. . Мала - должина : 15,7 '' - биста : 29.1 '' - половината : 24.0 '' - ракав : 19.3 ''. Средна - Должина : 15.9 '' - Биста : 30.7 '' - половината : 25.6 '' - ракав : 19,5 ''. Голема - должина : 16.1 '' - биста : 32.3 '' - половината : 27.2 '' - ракав : 19.7 ''. X -LARGE - Должина : 16.3 '' - биста : 33.9 '' - половината : 29.7 '' - ракав : 19.9 ''.

Детали

Избор на клиенти