Комплет за чешлање за бебиња, сет за безбедност на новороденчиња со аспиратор за електричен нос , бебе чевли чешел чешел за нос аспиратор чистач на уво, комплет за ?
Свеж

Комплет за чешлање за бебиња, сет за безбедност на новороденчиња со аспиратор за електричен нос , бебе чевли чешел чешел за

DEN 1032.00

Достапно.

Чувајте го вашето малечко чисто и здраво со овој основен комплет што вклучува сè што ви треба за секојдневна нега, од клипери за нокти до носен аспиратор. Совршен подарок за новороденче : Барате внимателен и практичен подарок за нови родители? Овој комплет за додатоци за нега на новороденчиња има сè што им е потребно за да се грижат за своето малечко од првиот ден. Совршен подарок за новороденче : Барате внимателен и практичен подарок за нови родители? Овој комплет за додатоци за нега на новороденчиња има сè што им е потребно за да се грижат за своето малечко од првиот ден. Чувајте го вашето малечко чисто и здраво со овој основен комплет што вклучува сè што ви треба за секојдневна нега, од клипери за нокти до носен аспиратор. 21-парчиња новороденче Комплет за нега на чистење : Комплет за нега на бебиња вклучува електричен аспиратор на назал, чешел, четка, клипер за нокти, датотека за нокти, ушни пинцети, капнување, мерна лажица, рачен носен аспиратор, ножици, четка за заби за заби за прсти, марамчиња за чистење за еднократна употреба, марамчиња за расположливост X5, складирање торба. Електричен аспиратор на назал : Бебето назален аспиратор има 6 прилагодливи режими на вшмукување и доаѓа со две силиконски врвови за новороденчиња и мали деца. Безбедни и издржливи материјали : Направени од висококвалитетни, нетоксични материјали кои се безбедни за нежната кожа на вашето бебе, овој комплет за бебиња е дизајниран да трае низ сите подеми и падови на раното родителство. Мама може да го избере соодветниот силиконски врв, како и да го прилагоди режимот на вшмукување на носната аспиратор според потребите на бебето.21-парчиња новороденче Комплет за нега на чистење : Комплет за нега на бебиња вклучува електричен аспиратор на назал, чешел, четка, клипер за нокти, датотека за нокти, ушни пинцети, капнување, мерна лажица, рачен носен аспиратор, ножици, четка за заби за заби за прсти, марамчиња за чистење за еднократна употреба, марамчиња за расположливост X5, складирање торба. Безбедни и издржливи материјали : Направени од висококвалитетни, нетоксични материјали кои се безбедни за нежната кожа на вашето бебе, овој комплет за бебиња е дизајниран да трае низ сите подеми и падови на раното родителство. Чувајте го вашето бебе здраво и среќно : Со овој сеопфатен комплет за здравствена заштита од расадник за новороденчиња, можете да одморите лесно да знаете дека ги имате сите алатки што ви се потребни за да го одржите вашето бебе чисто, здраво и среќно, сите во еден удобен комплет.

Детали

Избор на клиенти