Јакна за возење во хоризонтот на девојчињата во Колумбија
Свеж

Јакна за возење во хоризонтот на девојчињата во Колумбија

DEN 687.68

Достапно.

100% најлон; 100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Водоотпорна игра : Направено од водоотпорна најлонска хидра крпа и обложена со удобна тафта, оваа јакна е испробана и вистинска суштинска за санки, снежни луѓе и снежни топки. Топла снежна јакна : Издржлива и топла, оваа јакна е изолирана со 240 грама полиестер за дишење и брзо сушење. Корисни карактеристики : Наменета за алпско дејство, оваа зимска јакна вклучува прилагодлив аспиратор и манжетни, џеб за внатрешни работи, мек чувар на брадата и рефлексивни детали. Продолжено вклопување : Оваа јакна го карактеризира нашиот систем за одгледување на растенија што го олеснува прилагодувањето на нивниот раст и да ја прошири неговата употреба во следната сезона. Изградено до последно : вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нивната облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова се долготрајни биб што ќе уживаат во оваа сезона и следната. Помогнете му на вашето дете да се за inуби во зима - и останете топло на патот - со оваа водоотпорна, изолирана јакна. Се одликува со прилагодлив аспиратор со тафета, џебови со руно, и манжетни што можат да се прошират, кои опфаќаат раст на раст, сезона по сезона. Направено од издржлива најлонска хидра крпа со 240 грама изолација, оваа јакна ги одвраќа елементите, лесно дише и брзо се суши. Мекиот чувар на брадата нуди удобност додека рефлексивните детали им помагаат да ги видат. Колумбија ја нуди оваа младинска јакна во повеќе бои и големини. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина.

Детали

Избор на клиенти