Вежба и фитнес за спорт на спортови на здолништа Супер девојки
Свеж

Вежба и фитнес за спорт на спортови на здолништа Супер девојки

DEN 1.00

Достапно.

Повлечете го затворањето. Должина (Med) : 23,5 ". Удобно, поддржувачко, влага за влага UV 50+ ткаенина. Форм-фит. Вграден градник за полици со џеб на алеи на расцеп. Четири џебови : три отворени џебови и еден во градник. Повлечете го затворањето Должина (МЕД) : 23,5 ". Удобна, поддржувачка, ткаенина за влага UV 50+ ткаенина. Форм-фит. Вграден градник за полици со џеб за расцеп на улицата. Четири џебови : Три отворени џебови и еден во градник. Овој врвен резервоар со форма на форма вклучува три џебови за грб за да ги намали сите ваши потреби за супер напојување. Вградениот градник за полици со џеб за расцеп на улицата обезбедува магична поддршка за толпата А и Б Купот и поддршката со ниски влијанија за пријателите на Ц+. Дизајнот на мало V-вратот и Racerback носат женствена талент дури и до суперхерои!.

Детали

Избор на клиенти