FanMats 61909 Кентаки Вилтс Амбасадор Амбасадор знамиња на автомобили - 2 пакувања мини авто -знамиња, 4in x 6in, совршен за аспиратор или багажникот
Свеж

FanMats 61909 Кентаки Вилтс Амбасадор Амбасадор знамиња на автомобили - 2 пакувања мини авто -знамиња, 4in x 6in, совршен за

DEN 0.33

Достапно.

100 % полиестер. Увезени. Направено со тешка ткаенина за издржливост. Лесно и безбедно клипови на аспираторот или трупот. Нискиот профил нема да го попречи видот додека возите. Продаден како пар. Знаме приближно 4 "x 6". Претставете го вашиот омилен тим на патот на денот на играта или кој било ден со знамиња на амбасадорот! Ова минијатурно знаме има низок профил за да се види, но сепак дава голема изјава. Знамињата на амбасадорот се продаваат во парови и лесно клипови на аспираторот или трупот на вашиот автомобил.

Детали

Избор на клиенти

1-5 пар
Свеж
1-5 пар
Достапно.
DEN 947.20
Проценките: