Mirage Pet Products 20-инчни кошули за печатење на екран за одржување со високи одржување за миленичиња, 3x-големи, светло розово
Свеж

Mirage Pet Products 20-инчни кошули за печатење на екран за одржување со високи одржување за миленичиња, 3x-големи, светло розово

DEN 2.67

Достапно.

Одговара на 18 „врат, 24“. Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Одговара на 18 „врат, 24“. Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.

Детали

Избор на клиенти