Mirage Pet Products 10-инчен републикански екран за печатење кошула за миленичиња, мала, светло розова
Свеж

Mirage Pet Products 10-инчен републикански екран за печатење кошула за миленичиња, мала, светло розова

DEN 3.00

Достапно.

Одговара на 9 "врат, 13". Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Одговара на 9 "врат, 13". Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.

Детали

Избор на клиенти