Fansipro Electric Dright Straight Shank, комплети за додатоци на градилиштето; Продавница за алати; Канцелариска соба; Фабрика; Дневно домаќинство, 105x105x6,7, сребро, 4 парчиња електричн?
Свеж

Fansipro Electric Dright Straight Shank, комплети за додатоци на градилиштето; Продавница за алати; Канцелариска соба; Фабрика;

DEN 311.84

Достапно.

Погодни за овие прилики : градилиште; Продавница за алати; Канцелариска соба; Фабрика; Дневно домаќинство; Западен ресторан; Хотел; Кино театар; Декорација; Училишни бои : Сребрени материјали : Челик Облик на производот : Неправилна форма Тотално нето тежини : 80 (g) Должина на производот : 105 (мм) Висина на производот/дебелина : 105 (мм) Дијаметар на производот : 6,7 (мм) Height_of_digging : 65 (mm) пакет Список : 4 парчиња Описи на електрични дупки : Овој производ може да се пофали со специјално мелење на секачи, што се формира со мелење. Совети за предупредување : 1.Овој производ може да се пофали со специјално мелење на секачи, кој е формиран со мелење. Овој производ може да се пофали со специјално мелење на секачи, кој е формиран со мелење. Овој производ може да се користи во машината за вежбање на клупите, рачното електрично вежбање и машината за дупчење со функција за дупчење. Апликација : Овој производ се користи за отворање операции како што е армиран бетонски камен. Држете се подалеку од децата 2.

Детали

Избор на клиенти