SUTK 2PCS DC 12V 24V 4020 5015 Ладење турбо вентилатор Вентилатор 3Д Делови за печатач 2 Пин за вентилатор на вентилатор за ладилникот на екструдер
Свеж

SUTK 2PCS DC 12V 24V 4020 5015 Ладење турбо вентилатор Вентилатор 3Д Делови за печатач 2 Пин за вентилатор на вентилатор за

DEN 0.67

Достапно.

Димензија : 40*40*20мм/50*50*15мм. Врска : 2 пин. Напон : 12 V/24 V. Тековна : 0,1а+10%ОР-10%. Вклучен пакет : вентилатор за ладење 2 парчиња. Димензија : 40*40*20мм/50*50*15мм. Врска : 2 пин. Напон : 12 V/24 V. Тековна : 0,1а+10%ОР-10%. Вклучен пакет : вентилатор за ладење 2 парчиња. Димензија : 40*40*20mm/50*50*15 MMConnection : 2 Pin Voltage : 12 V/24 VCurrent : 0.1 A+10% OR-10% Пакет Вклучен : Вентилатор за ладење 2 PCS.

Детали

Избор на клиенти