Орев 8 златна алуминиумска цевка за шминка за шминка комплетни четки за руменило за убавина алатки за убавина
Свеж

Орев 8 златна алуминиумска цевка за шминка за шминка комплетни четки за руменило за убавина алатки за убавина

DEN 1.67

Достапно.

Лесно за чување и носење, совршено за патување. Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Направете ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, совршено за патување. Додадете свежа боја на лицето. Комплетот за четки за шминка ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, руменило, темелите и усните. Направете ја косата или лицето. Погодно за сите погледи на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејство/пријатели. Лесно за чување и носење, совршена за свежа боја Travel Add во вашиот комплет за четки за facemakeup ги вклучува сите сенки за очите, очите, веѓите, темелите, румените, темелите и усните. Направете ја вашата коса или лице. Може да се појави за сите видови на шминка и типови на кожа, може да направи разлика. Како подарок за себе/семејството/пријателите. : Portable People : Universal Package вклучува.1* Четка за шминка (не е вклучена други предмети) Белешки. Додвор до различни поставки за осветлување и екран, бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата. Да се ​​направи до рачното мерење, грешката во големината на производот е околу 1- 3см, предмет на вистински производ. Горенаведените димензии се само за повикување.

Детали

Избор на клиенти