Атлантик Пуфин Носител За Airtag Клуч Прстен Tpu Заштитни Случај Покритие Локатор Таг За Паричник Багаж Миленичиња
Свеж

Атлантик Пуфин Носител За Airtag Клуч Прстен Tpu Заштитни Случај Покритие Локатор Таг За Паричник Багаж Миленичиња

DEN 239.84

Достапно.

Тпу Материјал. Премиум Кожа, Водоотпорна и Издржлива - Удобна за допир, фино сечење; мека и лесна, заштитете го локаторот од прашина и гребнатини. Удобен дизајн на приврзок за клучеви, лесен за инсталирање и расклопување. Добро завиткување - - - Шуплив дел + врвен дизајн за затегнување. Кожна текстура, модерна и ретро. Лесно и безбедно прикачете Воздушна Ознака на вашите клучеви, вреќи со книги, домашни миленици или багаж. Достапни се две бои, а во продавницата може да се купат различни стилови. Доколку имате какви било прашања за време на купувањето, слободно контактирајте не.

Детали

Избор на клиенти