Х-DREE Домаќинство Бела Зелена Кинеска Зелка Дизајн Керамичка Фиока Копче w Завртка (Перила де керамика дел кахон дел дисењо де ла кол кина кина дел хогар конвел торни
Свеж

Х-DREE Домаќинство Бела Зелена Кинеска Зелка Дизајн Керамичка Фиока Копче w Завртка (Перила де керамика дел кахон дел дисењо

DEN 1.67

Достапно.

Име На Производот : Фиока Копче;Дизајн : Кинеска Зелка Форма. Материјал : Керамика, Метал;Вкупна Големина : 4.2 x 3.6 x 3cm / 1.7 "x 1.4" x 1.2 " (L*W*T). Дијаметар На Конецот (Прибл.) : 3,8 мм / 0,14"; Боја : Бела, Зелена. Тежина : 51гр (Пезос : 51гр. Содржина На Пакетот : 1 х Копче За Фиока, 1 х Завртка(Контенидо дел пакет : 1 х перила дел кахон, 1 х торнило. Домаќинство Бела Зелена Кинеска Зелка Дизајн Керамички Фиока Копче w Завртка Домаќинство Бела Зелена Кинеска Зелка Дизајн Керамички Фиока Копче w Завртка. Опис На Шпанскиперила де керамика дел кахон дел дисењо де ла кол кина кина дел хогар конвел торниломбре дел продукто : Перила дел кахон; Дисењо : форма де кол кинаматеријал : керамика, метал; тамањо вкупно : 4.2 x 3.6 x 3cm / 1.7' 'x 1.4' 'x 1.2' '' Дијаметро де ла роска(прибл.) : 3,8 мм / 0,14' '; Боја : БЛАН-О, Вердепесо : 51гконтенидо дел пакет : 1 х перила дел кахон, 1 х торнило.

Детали

Избор на клиенти