3дроуз Ретро мајами арт деко стил лето фламинго игра На зборови Смирете Го Стадото. - Плочки
Свеж

3дроуз Ретро мајами арт деко стил лето фламинго игра На зборови Смирете Го Стадото. - Плочки

DEN 2.00

Достапно.

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D. градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Ретро мајами арт деко стил лето фламинго игра На зборови Смирете Го Стадото. Плочката е одлична за позадина, маса или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Детали

Избор на клиенти