Тојвијан 9 Поставува Детски Играчки Детски Играчки Пиратски Играчки Намалување На Пластика
Свеж

Тојвијан 9 Поставува Детски Играчки Детски Играчки Пиратски Играчки Намалување На Пластика

DEN 1256.00

Достапно.

Пластика. Детски Играчки : реквизитот за стапчиња за враќање на сечењето е изработен од врвен пластичен материјал, не е лесен за кршење или деформирање, многу издржлив. Пиратска Играчка : има дизајн со компактна големина и со мала тежина, што носи голема погодност за нашето носење. Детски Играчки : со компактна големина, овој трик реквизит може лесно да се носи наоколу за надворешна употреба, многу удобен. Пиратски Играчки : со разумна структура, сетот за стапчиња за враќање на сечењето лесно може да се врати, за да се постигне добар ефект на трик. Кутија За Враќање трик : Соодветната димензија е погодна за носење и складирање без да заземате премногу простор. Список на пакети 3 парчиња x 3 € Комплети Трик Реквизити Карактеристики-Големина : 9, 00 X5, 00 X2, 80cm/3, 54 X1, 97 X1 Мали Прачки Реквизити За Изведба. - Боја : Избрана Боја Скршени Реквизити За Враќање На Стапчиња-Материјал : Пластични Скршени Стапчиња За Обновување-тоа може да биде совршен подарок за вашите семејства, деца или пријатели кои се заинтересирани За трик перформанси Детски Трик Играчки. - Овој сет на стапчиња трик реквизити се лесни за ракување и разбирање, совршени за почетници да вежбаат Лесни Трикови За Деца. - Изработени од врвен пластичен материјал, овие реквизити за трик за враќање на сечењето се издржливи, Не се лесни За кршење или деформирање На Кутијата За Враќање Трик. - Мал и компактен, овој комплет скршен и обновен сет на стапчиња може лесно да се носи во вашиот џеб и лесен за чување . - Овој трик реквизити во собата може да биде широко за вашиот трик игри, пракса или перформанси, и така натаму Намалување Врати Стап Трик.Опис на стоката Скршени Стапчиња За Враќање трик дали сакате трик игри или настапи? Дали барате некои трик реквизити за вежбање или изведба? Ако, треба да го погледнете нашиот сет за стапчиња за враќање на сечењето.пиратска играчка Овој сет на реквизити за трикови се лесни за ракување и разбирање, совршени за почетници.

Детали

Избор на клиенти