Држач За Куќиште За Дрвен Часовник
Свеж

Држач За Куќиште За Дрвен Часовник

DEN 0.67

Достапно.

Одговара На Различни Големини. Држи Безбедно. Крило-Орев Тензија Контрола. Направено Од Дрво - Нема Да Гребе. Мерки : 3" Х 2.5" Х 1.5". Еве Еден Носител Кој Ги Зема сите Големини! Вингнут Се Прилагодува За Да Се Приспособат Дури И Најголемите Случаи. 3" Х 2 1/2" Х 1 1/2". * Одговара На Различни Големини * Безбедно Држи * Контрола На Затегнатоста На навртките На Крилата * Направено Од Дрво-Нема Да Се Гребе * Мерки : 3" Х 2.5" Х 1.5 " Специјални ЦРН ПЕТОК-Сајбер Понеделник и Договор За Одмор.

Детали

Избор на клиенти