Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Облоги За Гаќички За Менструални Подлоги Држач За Тампони Женски Производ Со Патент За Тинејџерки Жени Дами, Розово Сино Фл
Свеж

Торба За Складирање Санитарни Салфетки, Облоги За Гаќички За Менструални Подлоги Држач За Тампони Женски Производ Со Патент

DEN 0.67

Достапно.

Заштита на приватноста : торбата За складирање на хигиенски салфетки е специјално дизајнирана за менструални резерви на девојчиња, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Мала Големина : големината на нашата торба за тампони е 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см, може да собере околу 6-10 санитарни салфетки, лесни за држење во рака и носење. Големина погодна за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе Функции : менструален период санитарната торбичка може да складира хигиенски салфетки, менструални чаши, влошки за нега, пелени, а исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли итн. погоден е за внатрешни и надворешни прилики, како што се училиште, службено патување, патување. Исклучителен Дизајн : торбата За менструална подлога има извонредно печатење и мазен патент и има меѓуслој внатре, што го прави погодно отворањето и затворањето на торбата, заштитувајќи ја вашата менструална подлога или тампони од паѓање или исчезнување. Премиум Материјали : држачот за подлога за Нега е изработен од стадо, сунѓер, ткаенина од оксфорд, материјал погоден за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Карактеристики на производот : - Материјал : Собирање, Сунѓер, оксфордска ткаенина. - Големина : 4, 7х6, 6х6, 6 во/12х17х17 см. - Изработен од мек и пријателски материјал за кожата, издржлив и отпорен на дамки. - Мазен патент, лесен за отворање и затворање. - Совршено за девојки и жени кога патуваат надвор и на отворено. - Торбата за санитарни салфетки е лесна за носење и земање. - Топол Совет : Ако имате какви било прашања во врска со нашите кеси за санитарни салфетки, слободно контактирајте не, ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Пакет Вклучувајќи : 1 х санитарна кеса за салфетки.

Детали

Избор на клиенти