ШАРПИ 32702 Трајни Маркери што Се Повлекуваат, Фина Точка, Црвена, 12 Брои
Свеж

ШАРПИ 32702 Трајни Маркери што Се Повлекуваат, Фина Точка, Црвена, 12 Брои

DEN 2.67

Достапно.

Гордо трајни ознаки со мастило на хартија, пластика, метал и повеќето други површини. Интензивно брилијантните бои создаваат впечатоци што пукаат во очи, живописни впечатоци. Неверојатно еластично мастило брзо се суши и се спротивставува на избледување и вода; АП сертифициран. Погодно повлечената фина точка е совршена за безброј намени во училницата, канцеларијата, домот и пошироко. Шарени опции : Вклучува 12 црвени шарпи постојани маркери. Осмелете се да создадете гордо трајна, интензивно брилијантна уметност на практично секоја површина со Трајни Маркери што Се Повлекуваат. Одликувајќи се со удобен дизајн за операција со една рака без капаче за отстранување или губење, Трајните Маркери Што Се Повлекуваат шарпи го прават храброто самоизразување што е можно полесно. За да се осигурате дека вашата фантазија може да патува, маркерите се полни со мастило што брзо се суши, отпорно на бледнее и отпорно на размачкување што пишува скоро насекаде, и тие имаат Дизајн на Сигурносен вентил за Заптивка што помага да се спречи сушењето на мастилото. Шарпи е изградена за оние кои веруваат дека храбриот е храбар и дека самоизразувањето запали оган во вашата душа. На Прв Поглед : .

Детали

Избор на клиенти