Lioobo Алатки Лак Риболов Стрели Безбедност Слајд Риба Лизгачи Машна риболов комплет Безбедност Слајдови: 15 парчиња Ar Додатоци Риболов Справи
Свеж

Lioobo Алатки Лак Риболов Стрели Безбедност Слајд Риба Лизгачи Машна риболов комплет Безбедност Слајдови: 15 парчиња Ar Додатоци

DEN 1558.40

Достапно.

ДОДАТОЦИ ЗА ОПРЕМА за ЛОВ : Изработени од врвен пластичен материјал, тие се издржливи и безбедни за употреба. ЛАК РИБОЛОВ : Погоден За шахти со внатрешен дијаметар од 8 до 9 мм, многу разноврсна. ДЕЛОВИ ЗА ЛОВ НА РИБИ : тоа е прекрасен додаток за риболов на лак на отворено, можете да ги испратите како подароци на вашите пријатели. ПЛАСТИЧЕН ЛИЗГАЧ : Едноставна структура со практична алатка и удобна инсталација, заштедете време и напор. АЛАТКА ЗА РИБОЛОВ СО ЛАК : Двете страни на лизгачот е мала дупка за навојување на риболовните линии. Пакет Листа 15 х Риба лизгачи Карактеристики - тие не се лесни за оштетување и пукање, може да се користат долго време. - Материјал : Пластика-Боја : Жолта - можете да ги инсталирате овие обвивка блок без многу напор и е лесен за употреба . - Тие имаат добри детали за изработка, што е добро дизајнирано за вашата риболовна работа. - Големина : 2. 40Х1, 26Х0, 90см/ 0, 94Х0, 50Х0, 35ин-Изработени од врвен пластичен материјал, тие се издржливи и безбедни за употреба . - Тие се погодни за вас да ја навојте рибната жица, да ви помогнат риби. Информации за стоки Ако барате практичен и издржлив лизгач за риби, тогаш вашето истражување е завршено овде. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Тоа го олеснува носењето на тие лизгачи за риби надвор. Тоа ќе биде добар избор за вас.

Детали

Избор на клиенти