Ц-Линија 43969 Носители На Билети За Зашиени Продавници, Врвно Оптоварување, Супер Тешки, 6-Инчни Х 9-Инчни Влошки, 25/Кутија
Свеж

Ц-Линија 43969 Носители На Билети За Зашиени Продавници, Врвно Оптоварување, Супер Тешки, 6-Инчни Х 9-Инчни Влошки, 25/Кутија

DEN 2.33

Достапно.

Продадени како 25/Кутија. Чувајте и заштитувајте ги работните налози, распоредот на производство, картичките за залихи и многу повеќе во овие носители на билети за зашиени продавници. Супер тешка категорија, крут, проѕирен винил овозможува лесна видливост на документите. Практична дупчица на врвот за закачување. Засилени зашиени рабови за подолг век на траење на производот. Сопственикот на билетот за продавница има јасна, издржлива конструкција за да ги заштити вашите влошки безбедно додека нуди целосна видливост. Зашиените шевови додаваат сила онаму каде што ви е најпотребно за да се осигурате дека вашите материјали се цврсто безбедни за долготрајно задржување. Држачот за билети е совршен за заштита на работните налози, распоредот на производство, картичките за залихи и многу повеќе.

Детали

Избор на клиенти