Преносни Торбички За Електронски Организатор Вкусни Колачи Торба За Складирање На Кабел Со Розови Пруги За Хард Дискови, УСБ, СД Картичка, Полнач, Банка За Напојува
Свеж

Преносни Торбички За Електронски Организатор Вкусни Колачи Торба За Складирање На Кабел Со Розови Пруги За Хард Дискови, УСБ,

DEN 825.60

Достапно.

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина. +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи/15х24х8 см. +Повеќе прегради : 2 големи прегради лево и десно, 1 мала преграда во средината + 1 џеб со патент, 9 еластични џебови. €Голем капацитет : може да складира кабли за податоци, слушалки, глувче, полнач, мобилно напојување, глушец, хард диск, дизајн за отворање и затворање со двоен патент. ●Мултифункционален : со рачка, лесна за носење, не само што може да складира електронски додатоци, туку и козметика, училишен прибор, клучеви, промени и други дневни ситници. Детали за производот : Изработени ОД 900д шифрирана Оксфордска ткаенина, водоотпорна и подобро ги штитат вашите предмети. 5. 9х9, 44х3, 14 инчи/15х24х8 см, двојно отворање на патент, дизајн со голем капацитет. Дизајнот со повеќе оддели ги одржува вашите предмети организирани. Широко се користи и може да складира разни ситници. Дизајн на рачен ремен, лесен за носење. шема : Користење технологија за печатење со термички трансфер, дизајн ЗА печатење САМ, модерен и убав. Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да контактирате со нас за да ја прилагодите за вас. подарок : тоа е совршен подарок за себе или за вашето семејство/пријатели На Божиќ, Ноќта на Вештерките, роденден, Велигден, училишна сезона и други фестивали. Содржина на пакетот : Печатена Торба За Складирање На Електронски Организатор.

Детали

Избор на клиенти