Хонбеј 3 ПАРЧИЊА Мали Преносни Лименки За Чај Кутии Канистри Контејнери За Кафе Чај Бонбони Кинеска Волчица
Свеж

Хонбеј 3 ПАРЧИЊА Мали Преносни Лименки За Чај Кутии Канистри Контејнери За Кафе Чај Бонбони Кинеска Волчица

DEN 1.33

Достапно.

Пакетот вклучува : 3 ПАРЧИЊА Мали Тркалезни Канистри. Материјал : Лимена Плоча. Капацитет : 4.7*4.7*6.6 цм/1.85*1.85*1.60 инч. Совршен за лабав чај, кафе, мали бонбони и други ситници. Ве молиме потврдете дали оваа големина ги задоволува вашите потреби пред да ја купите. Материјал : боја на лимена плоча : црна, беж И златна Капацитет : Приближно 103,3 g/3,64 Унца Големина : 4.7*4.7*6.6 цм/1.85*1.85*1.60 инчен песок текстура, сјај подобро капакот и теглата се тесно опремени, а запечатувањето е одлична Мала големина, погодна За носење Погодна За различни производи, може да се користи за зрна кафе, чај, мали бонбони, мушмула и други ситници.

Детали

Избор на клиенти