Хобоничи Техо Додатоци Хобоничи Картичка Случај
Свеж

Хобоничи Техо Додатоци Хобоничи Картичка Случај

DEN 160.00

Достапно.

Оваа кутија за картички содржи до 32 картички, како што се картички за поени, визит-картички или какви било мали исечоци или поштенски марки. Размавта овозможува совршено да се вклопи во капакот На Хобоничи Техо. Првите и последните страници се џебови со поголема големина за чување предмети малку поголеми од стандардната големина на картичката. Големина W : 103 mm ● H : 140 mm_ T : 6 Mm Тежина 22 g Главен Материјал Покритие : ПЕТ / Џебови : IPP. Хобоничи Техо Додатоци Хобоничи Картичка Случај.

Детали

Избор на клиенти