Анѓели 6 парчиња Решетка За Контра Дисплеј Јасни Чанти За Жени Решетка За Прикажување Бонбони Женски Паричници Држач За Обетки Организатор Чанта Дисплеј За Плакар?
Свеж

Анѓели 6 парчиња Решетка За Контра Дисплеј Јасни Чанти За Жени Решетка За Прикажување Бонбони Женски Паричници Држач За Обетки

DEN 307.04

Достапно.

Опис На стоката полица За прикажување Паричник Оваа решетка За складирање, фината изработка, не е лесна за оштетување, може да биде некое време, не само што може да стави паричник, туку може да стави и накит, очила, колекционерски предмети и други работи во неа, сеопфатен приказ на предмети, истакнувајќи ги предностите на предметите. - Лесно се поставува на масата, грациозно структурата на штандот за прикажување може елеганција на секој организатор на чанта во просторијата. - Погоден за употреба во некои продавници, трговски центри, продавници за накит или како декорација на домот јасен штанд за прикажување паричник.држач за визит-картички нашата решетка за прикажување чанта може да биде дома или во трговскиот центар. Чанта Чанта Столб : ????●АКРИЛЕН ДРЖАЧ за КНИГИ● : Компактна големина и лесна, и не зафаќа премногу од вашиот простор за складирање. Пакет Листа 6 х Дисплеј Лавици Карактеристики-Големина : 14,00Х8, 00Х8, 00см/5, 50Х3, 14х3 акрилик паричник носителот.

Детали

Избор на клиенти