Јагугу Восок Марки За Писмо Запечатување: 2 парчиња Стил Восок Печат Заптивка Монограм Почетна Д Комплет За Денот На Благодарноста Божиќ Ноќта На Вештерките Свадба
Свеж

Јагугу Восок Марки За Писмо Запечатување: 2 парчиња Стил Восок Печат Заптивка Монограм Почетна Д Комплет За Денот На Благодарноста

DEN 170.56

Достапно.

Јасно Печатење : Усвојувајќи технологија за фино резба, заптивката на восочниот печат може да испечати јасни детални отпечатоци од восок. Восок печат печат комплет е исто така одличен подарок идеја за пријатели, семејство или запечатување восок љубовник или восок печат стартер За Божиќ, Холовен, Денот на Благодарноста, денот На Мајката, Роденден, денот На Вљубените, итн. Широка Примена : комплетот За печат на Восок може широко да се користи за занаети, пликови, картички, покани за венчавки или забави, завиткување подароци, бележник, картички за благодарност, ретро букви, ракописи, гроздобер пликови, парцели, запечатување шишиња, пакување вино итн. печатот за запечатување восок е лесен за употреба, не се држи до восок. Исто така, може да ги заштити вашите приватни информации. Вкупна Должина : 3,5 инчи (8,8 см). Име : Восок Печат Печат. Дрвената рачка е одвојлива, можете слободно да менувате 2 букви восок печат глави. За луѓето кои добиваат рачно напишано писмо или покана со такво уникатно писмо восок печат, дополнителната возбуда не може да се совпадне со текст.

Детали

Избор на клиенти