Натурем 20 листови Двобојна Двострана Хартија за Завиткување Цвеќиња,Занаети СО САМОДОВЕРБА,Водоотпорна Цветна Хартија за Завиткување
Свеж

Натурем 20 листови Двобојна Двострана Хартија за Завиткување Цвеќиња,Занаети СО САМОДОВЕРБА,Водоотпорна Цветна Хартија за Завиткување

DEN 217.44

Достапно.

Завиткајте си прекрасен букет цвеќе за најдобар подарок за вашата сопруга, мајка, дете, љубовник, пријател итн. Две бои : оваа ново дизајнирана хартија за завиткување има две различни бои од двете страни, што може да го направи вашиот букет поскап поради неговиот уникатен материјал што не е лесно да се искине. Можете да изберете да го декорирате вашиот букет или подарок. Водоотпорна Хартија : нема потреба да се грижите за водата кога завиткувате цвеќиња, овој материјал е направен од водоотпорен материјал за украсување на вашиот букет. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Врз Основа на нашето долгогодишно искуство во пакувањето, секој лист го правиме 58 х 58 см (22,8 х 22,8 инчи), еден лист е совршен за букет цвеќе, без сечење со губење време при завиткување. Достапни се различни бои, 20 листови по торба, можете да ја изберете најдобрата боја за вашите различни цвеќиња. Изобилство количина, најдобар избор за самостојна употреба или цвеќарница, погоден за завиткување подароци, завиткување цвеќиња букет хартија, занаетчиски проекти.

Детали

Избор на клиенти