Дауерхафт 5-порта 5 порт 5-порта USB Hub Expansion Hub Controller Адаптер Единствени LED индикатори Splitter Expander за PS4 Hub со низок профил 2.0 & 3.0, за PS4 Pro конзола
Свеж

Дауерхафт 5-порта 5 порт 5-порта USB Hub Expansion Hub Controller Адаптер Единствени LED индикатори Splitter Expander за PS4

DEN 0.67

Достапно.

Елегантна, наклонета форма, специјално дизајнирана да одговара за конзолата Play Station 4 Pro. Мулти-порт дизајн : 5 порт USB центар, оставете полнење до 5 уреди истовремено. Дизајн на низок профил : Совршено се совпаѓаат со вашата конзола за игри. Уникатните LED индикатори ви помагаат брзо да го знаете работниот статус на секоја поврзаност на вашиот уред. Лесна инсталација : Вметнете го во вашата конзола за игри, користете USB кабел (не е вклучен) за да го поврзете контролорот за игри со конзолата, тогаш можете да го користите. Елегантна, наклонета форма, специјално дизајнирана да одговара за конзолата Play Station 4 Pro. Мулти-порт дизајн : 5 порт USB центар, оставете полнење до 5 уреди истовремено. Дизајн на низок профил : Совршено се совпаѓаат со вашата конзола за игри. Уникатните LED индикатори ви помагаат брзо да го знаете работниот статус на секоја поврзаност на вашиот уред. Лесна инсталација : Вметнете го во вашата конзола за игри, користете USB кабел (не е вклучен) за да го поврзете контролорот за игри со конзолата, тогаш можете да го користите. Опис на производите : Овој USB центар е специјално дизајниран за конзолата Play Station 4 Pro. Има доволно порта за да ја задоволите вашата потреба за поврзување на повеќе уреди со вашата конзола за игри во исто време. Опремено со 1 USB 3.0 и 4 USB 2.0 порта, овој USB центар може да се поврзе со тастатура, глувче, контролор за игри и многу други USB жични периферни уреди. Можете да ги поврзете и вашиот паметен телефон и таблет со него. Овозможува полнење до 5 уреди истовремено. Карактеристики : елегантна, наклонета форма, специјално дизајнирана да одговара за конзолата Play Station 4 Pro. Мулти-порт дизајн : 5 порт USB центар, оставете полнење до 5 уреди истовремено. Дизајн на низок профил : Совршено се совпаѓаат со вашата конзола за игри. Уникатните LED индикатори ви помагаат брзо да го знаете работниот статус на секоја поврзаност на вашиот уред. Лесна инсталација : Вметнете го во вашата конзола за игри, користете USB кабел (не е вклучен) за да го поврзете контролорот за игри со конзолата, тогаш можете да го користите. Спецификации : Материјал : ABS боја : црна големина : приближно. 75 * 55 * 39 mm / 3.0 * 2.2 * 1,5 инчен порта : 1 * USB3.0, 4 * USB2.0 Погодно : За PS4 PRO Gaming Console Пакет Тежина : Околу 84 G список на пакети : 1 * 5-порта USB-центар за PS4 Про (не вклучувајќи конзола за игри и други предмети на сликите.).

Детали

Избор на клиенти