Машки обични долги ракави на екипажот на вратот од вафли со лесен плетен пулвер врвови
Свеж

Машки обични долги ракави на екипажот на вратот од вафли со лесен плетен пулвер врвови

DEN 1.67

Достапно.

Повлечете го затворањето. Машинско миење. Машински миење Карактеристики : Лесни маички со вафли/ вратот на екипажот/ долги ракави/ целосен ракав/ V-бод/ цврста боја/ природен стил/ основна биста - 36,94 "; Должина на ракавот - 30.06"; јака јака - 19,53 ";. Средна : Должина - 26,72"; Биста - 39,69 "; должина на ракавот - 30,85"; јака-20.04 ";. Голема : должина - 27.51"; Биста - 42,44 "; Должина на ракавот - 31,64"; јака - 20,55 ";. X-LARGE : должина - 28.30"; Биста 45,20 "; Должина на ракавот - 32.42"; јака - 21.06 ";. Xx-large : должина - 29.08"; Биста - 47,95 "; Должина на ракавот - 33.21"; јака - 21,58 ";. Внимание : . 2. Да се ​​случи разликата во резолуцијата на екранот, може да се појават некои бои. Вашето разбирање би било многу ценето!. ! & Карактеристики : Лесни маички со вафли/ тркалезен врат/ долг ракав/ целосен ракав/ v-Stitch/ солод бои/ природен стил/ основни и модерни кошули/ добро истегнување/ добро дишење/ добар допир на кожата/ случајна и вклопена/ долна облека врвот на врвот / Пролет и есенски врвен/ вафл плетен пулвер/ лесен и удобно, ве тера да се чувствувате добро. & Натпреварот и прилика : Оваа лесна маичка со вафли сугерираат во вашата пролет/ лето/ есен, исто така делува добро, како и подлега за да одговара на палтото во студената зима .Класични обични маици се основни и неопходни за машка гардероба, земете ја како вашата дневна облека за работа или случајно време. Мулти-боја Факултативно, повеќестрана за да го покаже вашиот стил. Лесно да одговара на фармерките и палта, одлично со стилови од обични до класични. Овој мачки плетен вафл -обичен пуловер е достапен во многу бои за да изберете. Поради осветлувањето на пукањето, може да има разлики во бојата, благодарам за разбирањето!.

Детали

Избор на клиенти