Термички вафли ткаат бебе ќебе со сатен најлон трим
Свеж

Термички вафли ткаат бебе ќебе со сатен најлон трим

DEN 2.00

Достапно.

Прекрасно термичко бебе ќебе со сатенски трим, обврзани да бидат омилени на вашето бебе. Цврста боја со сатенска трим (розова сино жолто зелена бела боја). Преголем 36х50 ", 80% памук/ 20% полиестер. Пристигнува малку тврд, но станува помек и помек со секое миење. Слично на ќебињата од 90 -тите со малку потенка ткаенина и силики. да биде омилен на вашето бебе. Цврста боја со сатенска трим (розова сино жолто зелена бела боја). Преголема 36х50 ", 80% памук/ 20% полиестер. Пристигнува малку тврд, но станува помек и помек со секое миење. Слично на ќебињата од 90 -тите години со малку потенка ткаенина и силкир. Неверојатно ќебе, сигурно ќе бидеш омилен на твоето мало! Мери преголем 36 "x50". 80% памук и 20% полиестер со смирувачки сатенски трим. Пристигнува малку тврд и станува помек и повеќе луксузен со секое миење и прегратка! Слично на ќебињата од 90 -тите години со малку потенка ткаенина и силкир. Лесен, но сепак топол и пријатна. Прекрасно ќебе .. Мора за секое малечко!.

Детали

Избор на клиенти