Ciieeo 6pcs flamingo салфетки прстени црвени украси хавајски украси за табели хартија салфетки декоративни маса салфетки прстени држачи за салфетка прстени креативни држа
Свеж

Ciieeo 6pcs flamingo салфетки прстени црвени украси хавајски украси за табели хартија салфетки декоративни маса салфетки прстени

DEN 286.24

Достапно.

Прстен на сопственикот на Сервиет : Тие се погодни за домови, ресторани, хотели, собири и други места. Прстени со салфетки за банкет : ? Сервитски токи, широки завои на употреба, прстените на салфетката Фламинго се погодни за забава на плажа, вечери, Божиќ, Нова Година, Денот на благодарноста, излети, забави, празници,. Летните држачи за салфетка : ?? летни прстени од салфетка тие се погодни за домови, ресторани, хотели, собири и други места. Прстен на салфетка за животни : ? Свадба на салфетка, овие прстени од салфетка се изработени од материјали со висок степен и се издржливи за термин употреба. Летни прстени за салфетка : Овие прстени од салфетка се изработени од високо одделни материјали и се издржливи за термин употреба. Пакетот вклучува 6 хлфри за прстени од салфетка -боја : црвен, златен носител на креативни салфетки -Материјал : Алуминиумски прстен за салфетка за декор -големина : 6.20x4.30x3.00cm/2.44x1.69x1 прстени за држачи на салфетки. -Состанати со употреба на материјал со висок степен, обезбедува безбедност на ИТ и може да го користи со украси за табели со доверба. -Материјалот е, тој е декоративен и висок степен на салфетка и има сервисен живот во облик на салфетки во форма на салфетки. -Едноставниот и убав стил и светлите бои со прецизна изработка и добри детали можат да ви донесат одлично визуелно искуство Декоративни прстени за салфетки. -На уникатниот декор на фламинго изгледа многу креативно, деликатно и елегантно, што ќе донесе различно чувство на вашата табела за украсување на сервиси. -Ие биде одлична празнична декорација за да ги украси вашиот дом, ресторан, кујна, итн. други забави да ви донесат подобро со употреба на чувство. Тогаш не можете да ги промашите нашите прстени со салфетка.

Детали

Избор на клиенти