Regatta Детски/деца Хајтон истегнат панталони за одење
Свеж

Regatta Детски/деца Хајтон истегнат панталони за одење

DEN 495.20

Достапно.

Затворање на копчињата. 94% полиамид, 6% еластан. Ткаенина : истегнување. Дизајн : Лого, обична. Прицврстување : Копче, поштенски. Fit : Comfort. 94% полиамид, 6% еластан. Ткаенина : истегнување. Дизајн : Лого, обична. Прицврстување : Копче, поштенски. Fit : Comfort. Јамки за појас, брендирано јазиче, поштенски нозе. Технологија на ткаенини : изофлекс, отпорен на туширање, вода. Ockебови : 2 странични џебови, 1 џеб на бутот, поштенски. Полева : дел еластично.

Детали

Избор на клиенти