Безбедносни очила Куеидо Анти-магла Заштитени очила за заштита на очите Безбедносна очила за мажи и жени
Свеж

Безбедносни очила Куеидо Анти-магла Заштитени очила за заштита на очите Безбедносна очила за мажи и жени

DEN 95.84

Достапно.

Рамка TR90. Може да се носи во различни околини и временски услови. , За да се постигне ефектот на целите за заштита на безбедноста. Идеално за употреба во разни активности - Погоден е за употреба во училиштата, лабораториите, пукањето, шопингот, туризмот, возењето велосипед, градежништвото, индустријата и другите прилики.1 Стандард 。. Удобни и без стрес : Стилски безбедносни очила, тежина 28 грама, лесни очила, едноставен дизајн, мазни рамки и храмови, стилско совпаѓање на бојата, може подобро да го покаже вашиот трендовски темперамент. Анти-сини светлосни очила : Анти-сините лесни леќи можат ефикасно да ја блокираат сината светлина што ја емитува компјутерскиот екран, прелистувајќи мобилни телефони, игри и визуелен замор предизвикана од работа под флуоресцентни светла. Може да се носи во различни околини и временски услови.

Детали

Избор на клиенти