Вирус MXBAOHENGENG - Сензор за напнатост на напнатост за автоматско затегнување на затегнување на затегнување Оценето оптоварување 30кгф
Свеж

Вирус MXBAOHENGENG - Сензор за напнатост на напнатост за автоматско затегнување на затегнување на затегнување Оценето оптоварување

DEN 6800.00

Достапно.

* Ниска температура наноси, добра линеарност, висока стабилност, трајно. * Оперативен напон : DC 5 V. * Излез со целосен обем : 180мв. * Лежиште : Сферично универзално лежиште. * Ниска температура наноси, добра линеарност, висока стабилност, трајно. * Оперативен напон : DC 5 V. * Излез со целосен обем : 180мв. * Лежиште : Сферично универзално лежиште. Опис на производот МОДЕЛ : СТСА-030 ОДГОВОР : 30 KGFLOAD Упатство : Горе или Даунсталација : База, Кабел за суспензија на поврзување : 4-јадрен заштитен кабел (3-6м) Работна моќност : 5 V/20maenvironment : 0-40? Големина : 134mm* 48mm* 78mmnet Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : Тежина : 78mmnet Тежина : 1,8 кг.

Детали

Избор на клиенти